Moje
Otehotnenie
1. Trimester
2. Trimester
3. Trimester
Pôrod
Bábatko
Zdravie
TehotenskáKalkulačka.sk


Moje
Otehotnenie
1. Trimester
2. Trimester
3. Trimester
Pôrod
Bábatko
Zdravie

  Násťročné maminky
Ahojte, bola by som rada ak by ste prispeli Vašimi príspevkami. Aké to pre Vás bolo alebo je, čo na to povedali Vaši rodičia, ako ste sa cítili a všetko čomu sa tešíte alebo čo Vás trápi :)

Lucka

Dúfame, že toto fórum pomôže všetkým mladým budúcim mamičkám pod 20 rokov, pre ktoré môže byť neplánované tehotenstvo šokom. Cieľom tohoto fóra je sprostredkovať diskusiu, ktorá Vám pomôže urobiť rozhodnutie, ktoré nebudete v budúcnosti ľutovať.

Poučné príspevky z diskusného fóra zverejnime tu.

Ahojte, mám 19 rokov a som v 10tt+1d teraz maturujem ale nie je na mne nič vidieť takže je to v pohodičke :) s partnerom sa na malé veľmi tešíme. No je tu problém s mojou maminou. Stále plačem, lebo vidím plakať ju ako je zo mňa nešťastná. Prijali ma na dosť prestížnu školu, na ktorú je veľmi ťažké dostať a mňa tam prijali. Berie to tak, že som si zničila život, k tomu ešte doslova neznáša môjho partnera. Veľmi ma to raní, lebo my sa na malé fakt tešíme, no jej to je ťažko pochopiť. Tak stále len plačem a plačem. Budeme to mať veľmi ťažké, ale my baby sme silné, zládneme všetko. Hlavne s úsmevom ;)

=================

Napíšte aj Vy svoj príbeh. Radi ho zverejníme na tomto mieste.Moje
Otehotnenie
1. Trimester
2. Trimester
3. Trimester
Pôrod
Bábatko
Zdravie
TehotenskáKalkulačka.sk | @ | |