TK
Ak by ste otehotnela dnes 26/1/2021, dátum pôrodu bude okolo 19/10/2021.

| More

  Domov
  Prihlásenie
  Registrácia
  Všetky Diskusie
  Galéria
  Otehotnenie
  Prvý Trimester
  Druhý Trimester
  Tretí Trimester
  Pôrod
  Termíny Pôrodu
  Bábatko
ZDRAVIE
Výpočet BMI
Šiesta choroba
Piata choroba
H1N1 Chrípka
STD


Výroky naších detí

1. Trimester 33% 1. Trimester
2. Trimester 33% 2. Trimester
3. Trimester 34% 3. Trimester
0%
Admin
Admin
..
Admin
Admin
..
Admin
Admin
..
Admin
Admin
..

Vlož foto
3 ročný: V obchode ho štípalo ročné dievčatko na obe líca a on držal až kým nezasiahla matka dievčatka. Keď som sa v ňom snažila vzbudiť "pud sebazáchovy" otázkou "Prečo ju nepotiahol napríklad za vlasy?" s vážnou tvarou mi vraví: "Mamka, ale veď v obchode sa nebudem biť, to sa predsa nepatrí"..

Kámoška vysvetľuje svojmu 3 ročnému synovi moje tehotenstvo: "Oliverko, teta má v brušku bábätko, preto ho má také veľké." Malý na mňa vyvalí oči a zhrozene sa ma opýta: "Ty si ho zjedla?"

2 ročná dcérka o mojom tehotenstve: "Maminka má v brušku dve bábätká." (čakáme dvojičky) chvíľu rozmýšľala a potom dodala: "A tatinko má v brušku chlebík."

Mamka s 3-ročným synom v obchode konštatuje: "Ach, maslo išlo zase hore." Malý pozrie na strop a pýta sa: " Kde? Nič nevidím."

4 ročný: Mama? Ja si chcem zobrať tata za ženu.

Švagriná povedala svojmu 4-ročnému synovi, aby všetko zjedol. A on na ňu smrteľne vážne vytreštil oči a opýtal sa: "Všetko? Aj tanier?"

Dnes k nám prišla na návštevu známa asi tak z trojročnými vnučkami. Ked vošli hovorím im a ako sa voláte? A tá smelšia pohotovo odpovedala: TOTO JE TINKA A TOTO SOM JA!

4 ročný: Mama? Ty si moja najobľúbenejšia mama, takúto som presne chcel.

Môj trojročný synovec ma chytil za bruško, keď som bola tehotná a opýtal sa ma: " Proč máš takové velké břicho?" Tak som mu odpovedala, že tam mám bábätko. A on ma chytil za zadok a spýtal sa: " Tady taky?"

4 ročný v obchode s hračkami: Mami toto je skutočnosť alebo sa mi to sníva?

4 ročný: Mami, koľko je sladkostí na celom svete?

5 ročnú štípali pery: Mami, štípe ma perie, "čóó?" páperie?

3 ročný: Mami ako ti vytiahnu bábetko z bruška? Cez pusu?

Babka potiahla vankúš trojročnému, že si ľahne vedľa neho nech zaspí a malý na to: au, chceš mi dolámať vežu (väzy)?

5 ročný v kníhkupectve predavačke: Máš Krištofa Kolumbusa? "Nie, bohužiaľ nemáme." Tak aspoň nejakú matematiku pre 5 ročných.

Išla som s 4,5 ročnou dcérkou v aute. Boli práve veľké horúčavy. Na krajnici som videla mŕtveho tvora s dlhým chvostom. Nahlas som povedala: ach, tu je niečo zdochnuté. A malá: asi málo pil! : )

Pomôžte nám vytvoriť databázu vtipných detských výrokov. Napíšte smiešne, neočakávané a šokujúce výroky detí, ktoré Vás totálne dostali. Každá mama vie o čom hovoríme. Píšte do diskusného fóra nižšie a najlepšie výroky zverejníme v tomto texte. Neradi robíme cenzúru, ale ak niektoré príspevky vyvolávajú negatívne reakcie tak ich vymažeme. Kvalitné, vtipné, duchaplné výroky zverejníme vyššie v obsahu stránky. Prosím používajte diakritiku.

Detské výroky

face.png
3/4/20, 10:56:58
Poďme si skrátiť čakanie na "normalnosť" pobavením sa nad výkonmi naších ratolestí. Prosím prispejte aj tými Vašimi.
face.png
14/9/15, 21:12:08
Kámoška hovorí svojmu 3roč. synovi: "Oliverko, teta má v bruško bábätko, preto ho má také veľké." Malý na mňa vyvalil oči a zhrozene sa ma opýtal: "Ty si ho zjedla?"
face.png
15/1/15, 00:14:24
Lejka 2 a pol roka: Maminka pozri sa mi do očí, vidíš ako vo?ám (voniam) ?
face.png
15/1/15, 00:05:15
Ja: Lejka, povedz tete ako sa voláš. Lejka: Nevka (Nelka) Ja: Tak sa volá havo, nie ty. Tak ako sa voláš? Lejka: vtáčik :D
face.png
20/8/14, 10:12:37
Moje 5 ročné krstniatko keď sme sa boli kúpať na jazerách..manžel jej hovorí: Meli poď budeme hádzať žabky (kamene). Meli: počkaj ja si zoberiem svoje...vzala žabky (šlapky) a išla ich hodiť do vody. ?? Neskôr jej sestra hovorí aby nechodila do hlbokej vod, ona pozrela na manžela a hovorímu poďme do tej dlhej..on na to či pozná niekoho z Dlhej a ona mu sebavedomo odpovedala: ano šak vodníka ??
Janka M
13/4/14, 17:39:14
Pridám výrok mojej 5r. dcéry, na tému Ako deti vicítia, čo si môžu ku komu dovoliť :(. ,,Mami, tati, ja mám dedka naprogramovaného, lebo stále urobí to čo mu prikážem, a všetko mi dovolí. Fakt to na ?ho účinkuje.,, :D
face.png
26/6/13, 17:51:34
Aj ja sa pridám: Išla som s 4,5 ročnou dcérkou v aute. Boli práve veľké horúčavy. Na krajnici som videla mŕtveho tvora s dlhým chvostom... Nahlas som povedala: ach, tu je niečo zdochnuté. A malá: asi málo pil! : )
face.png
18/6/13, 16:29:03
Moja 5 rocna dcera si pozrela stare sono ked bola v mojom brusku a pyta sa ma:"mamka a to som sa tam ako dostala?Si ma prehltla?"
face.png
5/3/13, 10:33:42
Moj 3 a pol rocny syn ktoreho este kojim ma uhrizol do prsa, ja mu na to: david ty ma nehriz a on na to, dobre maminka ja pojdem ku zubnikovi a dam si vytrhat zuby aby som ta nehrizol :D
face.png
1/3/13, 20:18:18
Môj trojročný synovec ma chytil za bruško, keď som bola tehotná a opýtal sa ma: " Proč máš takové velké břicho?" Tak som mu odpovedala, že tam mám bábätko... a on ma chytil za zadok a spýtal sa: " Tady taky?" :D


TOPlist