Domov
    Galéria
    Otehotnenie
    Prvý Trimester
    Druhý Trimester
    Tretí Trimester
    Pôrod
    Bábatko
    Zdravie
TehotenskáKalkulačka.sk
    Domov
    Galéria
    Otehotnenie
    Prvý Trimester
    Druhý Trimester
    Tretí Trimester
    Pôrod
    Bábatko
    Zdravie

TK live: Posledný výpočet

Tehotenstvo podľa týždňov
Pomôžte nám vytvoriť databázu vtipných detských výrokov. Napíšte smiešne, neočakávané a šokujúce výroky detí, ktoré Vás totálne dostali. Každá mama vie o čom hovoríme. Píšte do diskusného fóra nižšie a najlepšie výroky zverejníme na hlavnej stránke kde môžete hlasovať. Neradi robíme cenzúru, ale ak niektoré príspevky vyvolajú negatívne reakcie tak ich vymažeme. Kvalitné, vtipné, duchaplné výroky radi zverejníme. Prosím používajte diakritiku.


3 ročný: V obchode ho štípalo ročné dievčatko na obe líca a on držal až kým nezasiahla matka dievčatka. Keď som sa v ňom snažila vzbudiť "pud sebazáchovy" otázkou "Prečo ju nepotiahol napríklad za vlasy?" s vážnou tvarou mi vraví: "Mamka, ale veď v obchode sa nebudem biť, to sa predsa nepatrí".
------------------------------
Kámoška vysvetľuje svojmu 3 ročnému synovi moje tehotenstvo: "Oliverko, teta má v brušku bábätko, preto ho má také veľké." Malý na mňa vyvalí oči a zhrozene sa ma opýta: "Ty si ho zjedla?"


2 ročná dcérka o mojom tehotenstve: "Maminka má v brušku dve bábätká." (čakáme dvojičky) chvíľu rozmýšľala a potom dodala: "A tatinko má v brušku chlebík."

Mamka s 3-ročným synom v obchode konštatuje: "Ach, maslo išlo zase hore." Malý pozrie na strop a pýta sa: " Kde? Nič nevidím."

4 ročný: Mama? Ja si chcem zobrať tata za ženu.

Švagriná povedala svojmu 4-ročnému synovi, aby všetko zjedol. A on na ňu smrteľne vážne vytreštil oči a opýtal sa: "Všetko? Aj tanier?"

Dnes k nám prišla na návštevu známa asi tak z trojročnými vnučkami. Ked vošli hovorím im a ako sa voláte? A tá smelšia pohotovo odpovedala: TOTO JE TINKA A TOTO SOM JA!

4 ročný: Mama? Ty si moja najobľúbenejšia mama, takúto som presne chcel.

Môj trojročný synovec ma chytil za bruško, keď som bola tehotná a opýtal sa ma: " Proč máš takové velké břicho?" Tak som mu odpovedala, že tam mám bábätko. A on ma chytil za zadok a spýtal sa: " Tady taky?"

4 ročný v obchode s hračkami: Mami toto je skutočnosť alebo sa mi to sníva?

4 ročný: Mami, koľko je sladkostí na celom svete?

5 ročnú štípali pery: Mami, štípe ma perie, "čóó?" páperie?

3 ročný: Mami ako ti vytiahnu bábetko z bruška? Cez pusu?

Babka potiahla vankúš trojročnému, že si ľahne vedľa neho nech zaspí a malý na to: au, chceš mi dolámať vežu (väzy)?

5 ročný v kníhkupectve predavačke: Máš Krištofa Kolumbusa? "Nie, bohužiaľ nemáme." Tak aspoň nejakú matematiku pre 5 ročných.

Išla som s 4,5 ročnou dcérkou v aute. Boli práve veľké horúčavy. Na krajnici som videla mŕtveho tvora s dlhým chvostom. Nahlas som povedala: ach, tu je niečo zdochnuté. A malá: asi málo pil! : )

Všetky diskusie
21/8/21, 06:15:18
...
4 ročný syn,si nahmatal vajka (to je teraz jeho veľká pycha) a hovorí mi;"mama,mam dve vajíčka,to znamená,že budem mať dve deti?"😋
5/3/21, 20:31:18
...
Mamka s 3-ročným synom v obchode konštatuje: "Ach, maslo išlo zase hore." Malý pozrie na strop a pýta sa: " Kde? Nič nevidím."
4/3/21, 20:44:14
...
3 ročný: V obchode ho štípalo ročné dievčatko na obe líca a on držal až kým nezasiahla matka dievčatka. Keď som sa v ňom snažila vzbudiť "pud sebazáchovy" otázkou "Prečo ju nepotiahol napríklad za vlasy?" s vážnou tvarou mi vraví: "Mamka, ale veď v obchode sa nebudem biť, to sa predsa nepatrí".
3/3/21, 23:51:41
...
Išla som s 4,5 ročnou dcérkou v aute. Boli práve veľké horúčavy. Na krajnici som videla mŕtveho tvora s dlhým chvostom... Nahlas som povedala: aaach, tu je niečo zdochnuté. A malá: asi málo pil! : )
3/3/21, 13:29:41
...
Kámoška hovorí svojmu 3roč. synovi: "Oliverko, teta má v brušku bábätko, preto ho má také veľké." Malý na mňa vyvalil oči a zhrozene sa ma opýtal: "Ty si ho zjedla?"
3/4/20, 10:56:58
...
Poďme si skrátiť čakanie na "normalnosť" pobavením sa nad výkonmi naších ratolestí. Prosím prispejte aj tými Vašimi.
15/1/15, 00:14:24
...
Lejka 2 a pol roka: Maminka pozri sa mi do očí, vidíš ako vo?ám (voniam) ?
15/1/15, 00:05:15
...
Ja: Lejka, povedz tete ako sa voláš. Lejka: Nevka (Nelka) Ja: Tak sa volá havo, nie ty. Tak ako sa voláš? Lejka: vtáčik :D
20/8/14, 10:12:37
...
Moje 5 ročné krstniatko keď sme sa boli kúpať na jazerách..manžel jej hovorí: Meli poď budeme hádzať žabky (kamene). Meli: počkaj ja si zoberiem svoje...vzala žabky (šlapky) a išla ich hodiť do vody. ?? Neskôr jej sestra hovorí aby nechodila do hlbokej vod, ona pozrela na manžela a hovorímu poďme do tej dlhej..on na to či pozná niekoho z Dlhej a ona mu sebavedomo odpovedala: ano šak vodníka ??
13/4/14, 17:39:14
...
Pridám výrok mojej 5r. dcéry, na tému Ako deti vicítia, čo si môžu ku komu dovoliť :(. ,,Mami, tati, ja mám dedka naprogramovaného, lebo stále urobí to čo mu prikážem, a všetko mi dovolí. Fakt to na ?ho účinkuje.,, :D
26/6/13, 17:51:34
...
Aj ja sa pridám: Išla som s 4,5 ročnou dcérkou v aute. Boli práve veľké horúčavy. Na krajnici som videla mŕtveho tvora s dlhým chvostom... Nahlas som povedala: ach, tu je niečo zdochnuté. A malá: asi málo pil! : )
18/6/13, 16:29:03
...
Moja 5 rocna dcera si pozrela stare sono ked bola v mojom brusku a pyta sa ma:"mamka a to som sa tam ako dostala?Si ma prehltla?"
1/3/13, 20:18:18
...
Môj trojročný synovec ma chytil za bruško, keď som bola tehotná a opýtal sa ma: " Proč máš takové velké břicho?" Tak som mu odpovedala, že tam mám bábätko... a on ma chytil za zadok a spýtal sa: " Tady taky?" :D
4/2/13, 07:02:44
3 ročného syna som sa spýtala, kde bývaš? S vyčítavým tónom v hlase mi povedal: " Veď doma, maminka"
21/1/13, 10:14:12
...
4-rocny: ,,mama, kedy uz budem mat meniny?" ,,az v oktobri, to je este daleko" ,,daleko? niekto ma odvezie autom?"
12/11/12, 23:03:37
...
Dcera sleduje reklamu a kričí:.....mááámi kupis mi toto,.....aj toto a......este toto. Ja odpovedam : no úrčite a odkiaľ tolko peniažkov. Dcera sa zamysli:.....ta dobre poviem Ježiskovi.
1/10/12, 10:00:28
...
Manžel vypisoval faktúru a mal nachystané razítko, malý /3r/ vyzvedal ako to funguje, tak mu ho manžel otlacil na čistý papier. Kubko si to poobzeral, vypítal si nožnice a pekne obstrihol otlačok. Manžel ho chcel pochváliť: "jéj ty si vystrihol papierik s razítkom" a malý :"nie nožničkami"
20/9/12, 16:55:18
...
Dnes sa ma môj syn /2roky 8 mesiacov/ spýtal, čo je to pomôcka. Vysvetlila som, dala pár príkladov. Potom si trénoval sám. Čo je pomôcka na polievanie kvietkov? Odpovedal správne, krhlička. A čo je pomôcka na papanie polievočky? Babka.
20/9/12, 16:43:25
...
Môj 2,5 ročný syn: Slnko vychádza na východe a zapadá na západe. Tam má kefku a umýva si tam zúbky.
8/9/12, 19:38:01
...
3 ročný: V obchode ho štípalo ročné dievčatko na obe líca a on držal až kým nezasiahla matka dievčatka. Keď som sa v ?om snažila vzbudiť "pud sebazáchovy" otázkou "Prečo ju nepotiahol napríklad za vlasy?" s vážnou tvarou mi vraví: "Mamka, ale veď v obchode sa nebudem biť, to sa predsa nepatrí" Nevraviac o pobúrení v jeho hlase

TehotenskáKalkulačka.sk | Kontakt | Reklama