Moje
Otehotnenie
1. Trimester
2. Trimester
3. Trimester
Pôrod
Bábatko
Zdravie
TehotenskáKalkulačka.sk


Moje
Otehotnenie
1. Trimester
2. Trimester
3. Trimester
Pôrod
Bábatko
Zdravie

  Decembrovky 2022
Toto fórum bolo vytvorené pre mamičky s termínom pôrodu v Decembri 2022. Má služiť na komunikáciu medzi budúcimi mamičkami pred pôrodom ako aj na udržiavanie kontaktu a diskusie po pôrode.

Toto fórum nikdy nezanikne. Mamičky, ktoré sa tu stretávajú sú špeciálna skupina. Budu mať približne rovnako staré deti, ktoré budú prechádzať rôznymi vývojovými štádiami v tom istom čase. Toto fórum je výborne médium na vzájomné rady, pomoc a povzbudenia v ťažkých chvíľach. Nebudete si môcť len tak vybehnúť na kávičku a preberať udalosti dňa, obzvlášť ak jedna z Vás je v Bratislave a druhá v Michalovciach. A už vôbec nie ak máte doma 1 mesačný plačúci balíček. Otvoriť internet a napísať do fóra je jednoduchšie.

Preto sa nezabudnite zaregistrovať a zapísať na odber diskusných príspevkov. Tak dostanete každý nový príspevok v tomto fóre do vašej emailovej schránky.

Pochválte sa s fotografiami Vašich ratolestí alebo s čímkoľvek. Ste predsa skupina žien, ktoré spojil fakt že v približne rovnakom čase porodíte bábatko. Pravdepodobne sa niekedy aj stretnete a budete mať pocit že sa poznáte roky. Dajte sem fotku zo stretnutia. Bude sa Vám to pačiť. Veď je to už na celý život.


Moje
Otehotnenie
1. Trimester
2. Trimester
3. Trimester
Pôrod
Bábatko
Zdravie
TehotenskáKalkulačka.sk | @ | $ |