TehotenskáKalkulačka.sk

  Prihlásenie
  Registrácia
  Domov
  Mobil
  Všetky Diskusie
  Galéria
  Otehotnenie
  1. Trimester
  2. Trimester
  3. Trimester
  Pôrod
  Pôrodnica
  Bábatko
Ultrazvuk
Magnetická Rezonancia
ZdravieRomantické oznámenie tehotenstva


face.png
11/2/14, 11:11:47
S manzelom sme sa rozhodli ze im to povieme na vianoce. Kupili sme dvoje male papucky a zabalili sme ich ako darcek pod stromcek. Najprv sme boli u mojich rodicov. Ked rozbalili papucky boli v soku, len slzicky stekali po tvari a tesit sa zacali az neskor. Manzelovym rodicom sme sli s darcekami hned potom. Rozbalili papucky a najskor nepochopili naco to je ,ale potom hned sa na nas vrhli vyskali tesili sa a plakali a plakali od dojatia. :-) boli to krasne vianoce :-)
face.png
29/12/13, 11:27:58
Pri oznameni mojho tehotenstva spred piatich rokov si pamatam ako keby to bolo dnes. Prisli sme k mojim rodicom a ked uz sme tak v pohodicke sedeli, poprosila som moju maminu aby mi priniesla spendlik, ale taky s tou hlavickou. Nikto nechapal a ked ho priniesla a ja som ho dala aj mame aj otcovi poriadne si prezret, tak len pozerali, ze co to vlastne ma znamenat. Po chvile napatia som im povedala ze asi take velke je ich prve vnucatko. Moja mamina v momente vyskocila a zacala ma obijmat. Bol to uzasny moment. :)
face.png
27/12/13, 17:29:45
Partnerovi som to oznámila 24.12.2013 večer, keď sme už ležali v posteli. Povedala som mu, že mám pre neho ešte jeden tajný darček, ktorý bol pod jeho vankúšom. V darčekovej kazete bol sviatočne zabalený pozitívny test. Hneď pochopil...
face.png
20/9/13, 12:30:19
Dcérka bude mať onedlho 5 rokov a už rok o ničom inom nehovorí, len aby sme mali bábätko. Tak som jej pošepkala do uška "veľké tajomstvo." No a ona postupne šepkala do uška každému koho sme boli navštíviť, že "mamine sa do bruška narodilo bábätko" :)
face.png
26/8/13, 20:02:58
Keď sme s priateľom išli oznámiť mojej mame, že som tehotná tak nám to neverila, presviedčali sme ju pol hodinu, čo si myslela že si z nej uťahujeme, lebo môj chlap je taký srandista. Nakoniec som sa ja rozplakala, že si s nej neuťahujeme, až potom uverila. A bola veľmi rada :)
face.png
25/8/13, 19:56:45
Budeme mať miminko
face.png
18/7/13, 10:37:44
Keď môj manžel prišiel domov z práce, povedala som mu, že som začala pre neho pripravovať darček k narodeninám. Na jeho otázku, prečo som začala darček pripravovať tak skoro, som mu odpovedala, že je je to náročný darček a najväčší v jeho živote. Hneď na m?a vyblafol, že či som tehotná :-) To mám ale domýšľavého a šikovného chlapa :-) Tak ma vyobímal a moc sa tešíme, pretože tehotenstvo pred tým nedopadlo dobre. Ale teraz som si istá, že všetko dopadne skvelo a budeme mať zdravé dieťatko. Maťa
face.png
19/3/13, 20:52:43
U nas to prebehalo tak..ze sme sa trochu povadili a ked sme nakoniec uz boli ticho a nevedeli sme co si uz povedat tak som zahlasila ze mi meska menzes a ze chcem ist kupit test :) test som kupila a vysiel pozitivne .. priatel bol strasne moc stastny a ja som sa iba usmievala a neveriacky pozerala na tehu testik :) rodina to este nevie..iba moj brat..a ten ma od radosti skoro rozpucil :D
face.png
5/1/13, 12:41:51
Boze, ti chlapi su (niektori) tak SPROSTI!!! Ako keby si si to dieta splodila sama! Raz mu to iste vytkni... nezvyknem teda nikoho nabadat na nieco take... ale toto bolo fakt silne kafe!! Drz sa vela zdravia princeznicke zelam :)
face.png
5/1/13, 10:26:33
My sme tehotenstvo plánovali. Keď sa mi oneskorila menštruácia, kúpili sme spolu testy a spolu sme aj testovali. Prvý test ja a druhý on zo zavarovacieho pohárika. S napätím sme očakávali výsledky. Svokre sme to oznámili hneď, lebo len čo sme urobili poriadky s testami, objavila sa medzi dverami :D Chúďa, bola v šoku a nevedela to hneď rozdýchať. Nečakala, že bude babička. Hneď sme si to nechali potvrdiť gynekológom. Manžel s napätím čakal v čakárni. Potom sme môjho ocka pozvali na večeru a slávnostne sme mu to oznámili. Zbytku rodine sme to oznamovali osobne, návštevou. Všetci sme sa radovali. So sestrou sme plakali aj sa tešili. Bolo nám ľúto, že sa toho mama nedožila. Vtedy to bolo 4 mesiace po jej smrti.


Najnovšie
  Júnovky 2023
  Novembrovky 2023
  Decembrovky 2023
  Januárovky 2024
  Februárovky 2024
Obľúbené
  Čínsky kalendár
  Fetálna váha a dľžka
  Výpočet BMI
  Všetky Diskusie
  Decembrovky 2022
  Jonášová metóda
  Čínska metóda
  10. Týždeň
  UK
  31. Týždeň
  7. Týždeň
  Ako otehotnieť
  1. Týždeň
  14. Týždeň
  9. Týždeň
  Pôrod 2. fáza a epiziotómia
  Oznámenia tehotenstva
  41. Týždeň
  40. Týždeň
  39. Týždeň
  38. Týždeň
  37. Týždeň
  36. Týždeň
  35. Týždeň
TOPlist