TK
Ak otehotniete dnes 27/5/2022, dátum pôrodu bude okolo 17/2/2023.
  Prihlásenie
  Registrácia
  Domov
  Nová Kalkulačka
  Všetky Diskusie
  Galéria
  Otehotnenie
  Prvý Trimester
  Druhý Trimester
  Tretí Trimester
  Pôrod
  Mesto|Pôrodnica
  Termíny Pôrodu
  Bábatko
ZDRAVIE
Výpočet BMI
Šiesta choroba
Piata choroba
H1N1 Chrípka
STD


Registrácia

1. Trimester 33% 1. Trimester
2. Trimester 33% 2. Trimester
3. Trimester 34% 3. Trimester
0%

Vlož foto
Nech sa páči, môžete sa zaregistrovať. Skúšobné prihlásenie do uživateľského profilu otvorené. V skúšobnej prevádzke možu byť profily kedykoľvek nedostupné alebo len čiastočne funkčné. Zaregistrovať sa môžete vľavo hore alebo tu.

Registráciou získate osobného sprievodcu tehotenstvom a materstvom. Každý deň si môžete prečítať čo môžete očakávať v tom ktorom týždni tehotenstva prípadne vývoj bábätka. Môžete si vytvoriť profil, spravovať fotografie, vyberať priateľov a skupiny, zakladať nové fóra, pridávať veci do bazáru, obnovovať a pridávať informácie o Vašej pôrodnici, propagovať Vami obľúbené obchody a akcie a mnoho ďalších funkcií, ktoré postupne pripravujeme (zoznam 3D, 4D ultrazvukov a ich hodnotenie, fotografie a hodnotenie pôrodníc, internetový obchod, menštruačný kalendár, tehotenské a padiatricke grafy atď). Spustenie plánujeme v priebehu tohoto týždňa (možno aj dnes).

***

Máte obchod, živnosť alebo chcete predávať produkty týkajúce sa tehotenstva, mamičiek, bábatok alebo rodinného života? Vytvorte si internetový obchod na Tehotenskej Kalkulačke. Kliknite na obchody vľavo hore.

***

Vyberáme 4 najlepšie z Vašich najnovších fotografií z Galérie a zobrazujeme ich na hlavnej stránke. Prezrite si najnovšie fotografie a pridajte aj tie Vaše. Kliknite na Galéria vľavo hore. Od teraz môžete pridávať fotografie Vašich brušiek do konkrétnych týždňov tehotenstva. Tak pomôžete mamičkám, ktoré budú môcť porovnať ich brušká s fotkami. Dúfame, že sa nám podarí nazbierať peknú galériu brušiek pre každý týždeň tehotenstva a najkrajšie fotografie uverejníme v článku.

***

Najnovšie v Bazári: Bugina v ktorej sa dá dieťatko polohovať s jednoduchým skladaním po jednom dietati, POTACH, PLÁŠTENKA, SIEŤKA je súčasťou buginky-zachovala odpružená, značka portofino, pôvodní cena 150 euro viac foto pošlem... Viac info v bazári (link vľavo hore).

***

Registrácia a uživateľské kontá

Veľmi skoro, možno už cez víkend, spustíme registráciu na našich stránkach. Registráciou získate profil, správu fotografií, výber priateľov a skupín, zakladanie nových skupín a diskusných fór, súkromné fóra, pridávanie a mazanie vecí v bazáre a mnoho ďalších funkcií (menštruačný kalendár, tehotenské grafy, ...).

***

Májovky 2012. Na májové bábatka máte čas celý August a časť Septembra.. Pridávame nové diskusné fóra tak ako ste si ich vyžiadali. Fórum Topoľčany, Čadca, Leopoldov a ďalšie budú založené v priebehu dňa.

***

Chcete sledovať rôzne diskusné fóra na našich stránkach? Kliknite na Všetky Diskusie vľavo.. Tu nájdete posledné diskusné príspevky ku všetkým článkom na našich stránkach zoradené podľa času pridania od najnovších po najstaršie. Na tomto mieste môžete sledovať všetky diskusie bez nutnosti návštevy konkretných týždňov tehotenstva alebo tematických článkov.

***

Nastupuje nová generácia, Aprílovky 2012. Prvý pozitívny test môže byť už o týždeň. Privítajme ich potleskom a poprajme im zdravé tehotenstvo. Aprílovky 2011 sa pomaly presunú do archívu. Fórum však zostane zachované tak ako každé iné a Vaša konverzácia môže nerusšene pokračovať ďalej.

***

Spustili sme pre Vás Čínsku metódu určovania pohlavia podľa veku mamičky v ktorom otehotnela. Kliknite na Čínsky Kalendár vľavo hore. Metóda tvrdí, že sa správne trafí na 80%. Teda 80 mamičiek zo 100 by malo mať správny výsledok. Uvidíme. Bude zaujímave ak si výpočet necháte overiť ultrazvukovým vyšetrením a potom napísať do fóra či Vám čínska metóda vypočítala pohlavie správne.

***

Aprílovky 2012. Už za týždeň nám otehotnie prvá Aprílovka 2012. Kým na to príde, ubehnú pravdepodobne aspoň 2 ďalšie týždne. A potom sa to spustí. Prázdiny a dovolenkové obdobie ponúka mnoho príležitostí na otehotnenie. Relax a zábava tomu len napomáhaju. Preto držíme palce mamičkám, ktoré si želajú otehotnieť a doporučujeme dôslednú ochranu pomocou kondómov a antinkoncepcie dievčatám, ktoré otehotnieť nechcú !!!!

***

Všetky diskusné fóra, ktoré sa už nezobrazuju na hlavnej stránke nájdete v Archíve. Práve sme do archívu presunuli Marcovky 2011 pretože nastupuje nová partička Marcoviek 2012. To isté sa o mesiac zopakuje s Aprílovkami 2011 a podobne. Preto ak neviete nájsť to Vaše fórum, pozrite sa najprv do archívu.

***

Najnovšie mamičky sú mamičky z dátumom pôrodu vo Februári 2012. Chcete bábatko s dátumom pôrodu 20.2.2012 alebo 22.2.2012? Práve tieto dni sú tie najvhodnejšie na počatie. Ľahko sa hovorí, ťažsie sa realizuje. Vieme. Ale ak ste približne 14 dní po menštruácii, Vaša pravdepodobnosť počatia je vyššia ako v iné dni. A ak sa Vám podarí počať práve v týchto dňoch (tento týždeň), Vaše bábo sa môže narodiť v niektorý z vyššie uvedených, zaujímavých dátumov. Zostáva však už len zopár dní a naša kalkulačka začne registrovať prvé Marcovky 2012. Už sa na Vás tešíme.

***

Páčia sa Vám naše stránky? Podporte nás kliknutím na google tlačítko +1. Tak sa o nás dozvedia ďalšie mamičky a bude nás tu spolu bojovať viac.

***

Odteraz môžete odoberať diskusné príspevky ku konkrétnemu diskusnému fóru na Váš email. Zadajte Váš email do okienka pri diskusnom fóre a čakajte na potvrdenie emailom.

***

Na tomto mieste by sme Vám chceli ponúknuť príležitosť napísať Váš vlastný príbeh, článok alebo blog očomkoľvek, pokiaľ máte pocit že sa hodí na naše stránky. Po schválení administrátorom stránky, článok uverejnime. K článku bude automaticky vytvorené diskusné forum, kde budete môcť komunikovať s čitateľkami a čitateľmi Vašeho príbehu.

Alebo si založte Vaše vlastné diskusné fórum. Ak ste sa našli ako skvelá partia v diskusnom fóre, a viete že jedného dňa už pod danú tému nebudete patriť ale chcete aj naďalej spolu zostať v kontakte - Založte si vlastné diskusné fórum, ako napríklad "Augustovky 2011" alebo "Snažilky Jeseň 2011" alebo "Bábatká Petržalka" a podobne. Ak máte zajímavú tému na diskusiu, napíšte jej názov a popisku (minimálne 30 slov). Diskusné fórum bude založené po schválení správcom. Názov fóra sa bude zobrazovať vľavo v rubrike "Vaše články". Zoradené budú podľa dátumu posledného príspevku.
Ak chcete bábatko s dátumom narodenia 02.02.2012, ideálny dátum počatia bude 11.5.2011. Skúsite sa trafiť? Použite kalkulačku nad týmto textom na výpočet pôrodu v želanom dátume.

***

Najnovšie v Bazári: detské oblečenie nové, zachovale. Predám novučké vecičky od narodenia. Postupne vyraďujem veci. väčšinou biele. taktiež dve čistulinke zavinovačky, bodynka, ponožky....ceny: par centov po nejake tie eura. bývame v Sloven. Grob. Viac info v bazári (link vľavo hore).

***

Ak ste sa našli ako skvelá partia v diskusnom fóre a viete, že jedného dňa už pod danú tému nebudete patriť ale chcete aj naďalej zostať v kontakte - Založte si vlastné diskusné fórum, ako napríklad "Augustovky 2010" alebo "Snažilky Jeseň 2010" alebo "Bábatká Petržalka" a podobne. Nové fórum pre Vás založíme a bude navždy prístupné pod linkom vľavo - Uživatelské Fóra.

***

Sexuálne prenosné choroby, označované aj STD z anglického Sexually Transmitted Diseases, sú novodobá epidémia. Rozhodli sme sa na stránkach o tehotenstve uverejniť články s cieľom informovať čitateľky a čitateľov o možných následkoch týchto infekcií a ako im predchádzať. Ako prvý pripravujeme článok o HPV víruse, ktorý spôsobuje pohlavné bradavice a rakovinu čípku maternice.

***

Nájdite nás na Facebooku - Tehotenská Kalkulačka na Facebooku. Naša adresa je http://www.facebook.com/pages/Tehotenska-Kalkulacka/100790749990450. Budeme hľadať správcov Tehotenskej Kalkulačky na Facebooku. Testujeme Facebook Chat. Buď prvá, ktorá ho s nami odskúša. Sme online a čakáme práve na teba. Ďalšie facebookove aplikácie pripravujeme ako napriklad "pači sa mi" tlačítko a login do facebooku priamo z kalkulačky. Fcebook chat je prístupný pod linkom vľavo hore nad vyhľadávacím okienkom a dočasne aj pod týmto textom.

***

Ako ste si určite všimli, zrušili sme overovanie kódom, uvidíme či to zabráni spamu. Ak sa spam opäť objaví a nebude v našich silách mu zabrániť inak ako overovacím kódom, budeme ho musieť vrátiť nazad.

***

Pracujeme na obchode. Pridávme užitočné produkty týkajúce sa tehotenstva ako napríklad ovulačné a tehotenské testy, tehotenské a zdravotné pomôcky a podobne. Produkty umiestnené na našich stránkach su vyberané a doporučené lekárom, autorom týchto stránok. Link na obchod nájdete v ľavom hornom rohu pod "index".

***

S príchodom nového školského roku pripravujeme zmeny na našich stránkach. Okrem nových tehotenských a zdravotných článkov pribudnú nové kalkulačky napríklad na chudnutie po tehotenstve, menštruačný kalendár, ktorý zvýši pravdopodobnosť otehotnenia na maximum a podobne. Kompletne prerábame aj uživateľské účty. Nezabudnite sa prísť na nás pozrieť budúci týždeň.

***

Komunikovať s nami môžete cez toto diskusné forum. Na stránkach pracujeme denne. Opravujeme chyby a doplňujeme služby. Rubrika "Držíme palce" zobrazuje mená správne aj s diakritikou. Momentálne pracujeme na rubrike "Gratulujeme". Nový je tiež obchod ktorý sme opätovne spustili a jeho sortiment rozširujeme. Ponúkame aj Vám možnosť predávať cez náš obchod.

***

Sledujte nas na Twitteri. Budeme pravidelne informovat o zmenach, ktore chystame na strankach. Taktiez pripravujeme miniserial o tehotenstve a novorodencoch a babatkach. Kliknite na obrazok nizsie a kontrolujte si nas :-)

Follow tehotenstvo on Twitter

***

Tehotenska Kalkulacka je na Facebooku. Ak ste tam aj Vy, najdite nas a socializujme sa spolu. Do vyhladavacieho okienka napiste Tehotenska Kalkulacka a je to.

***

Založte si Vaše vlastné diskusné fórum. Ak máte zaujímavú tému na diskusiu, napíšte jej názov a popisku (minimálne 30 slov). Diskusné fórum bude založené po schválení správcom. Vy se stanete admistrátorom a budete môcť stránku pravidelne aktualizovať. Názov fóra sa bude zobrazovať vľavo v rubrike "Uživatelské fóra". Zoradené budú podľa dátumu posledného príspevku.

****

Kalkulačku sme obohatili o výpočet podľa dátumu pôrodu. V hlavičke stránky nájdite Kalkulačku, vyberte Dátum pôrodu a zadajte dátum. Kalkulačka Vám vypočíta v ktorom ste týždni ak ste tehotná alebo Vám doporučí približný dátum oplodnenia ak plánujete bábo povedzme na 1.1.2011. Ak Vás zaujímajú historické údaje (napr. kedy ste boli počatá Vy :-) zadajte dátum Vašeho pôrodu. Ak chcete ešte viac detailov, zadajte dátumy narodenia rodičov dieťaťa (pripravujeme).

Prajeme príjemnu zábavu. Kontaktujte správcu stránok cez diskusné forum k tomuto článku.

***

Vitam Vas na nasich strankach o tehotenstve. Su urcene zenam, ktore chcu otehotniet, ktore nechcu otehotniet, ktore su tehotne, ktore uz porodili, teda vsetkym zenam.

Su urcene aj muzom, ktori chcu zaujat informovany postoj ploditela.

Po zadani prveho dna poslednej menstruacie (nad tymto textom) Vam nasa kalkulacka vyrata, kedy je najvyssia pravdepodobnost otehotnenia, kedy sa treba chranit pred neziaducim otehotnenim alebo naopak, kedy je treba vyvinut aktivitu k uspesnemu oplodneniu.

Ak ste uz tehotna, kalkulacka Vam vyrata stadium tehotenstva s detailnym popisom a fotografiami daneho stadia po tyzdnoch.

Dalej na nasich strankach najdete clanky o komplikaciach tehotenstva, o antikoncepcii, o novorodencovi a o vsetkom co suvisi s tehotenstvom. Budeme radi ak nam napisete aka tema Vas zaujima a ak to bude v nasich silach pokusime sa napisat o nej clanok.

Upozornujem vsetkych navstevnikov, ze autor stranok nepracuje ako lekar na Slovensku. Pracujem ako porodnik a detsky lekar v USA a preto sa moje doporucenia a rady mozu vyrazne lisit od nazorov slovenskych odbornikov. Vacsina mojich clankov odraza pohlad americkej mediciny na tehotnu zenu a jej dieta. Preto Vas ziadam, aby ste akykolvek problem tykajuci sa Vaseho zdravotneho stavu konzultovali s Vasim osobnym lekarom.

Cielom tohoto webu je informovat, nie liecit. Preto sa ako autor vzdavam akejkolvek zodpovednosti za nespravne interpretovane informacie obdrzane na tychto strankach.

Kazdopadne Vam dakujem za Vas zaujem a dufam, ze sa budete na nase stranky radi vracat a ze tu vzdy najdete uzitocne informacie, ktore pomozu Vam a Vasim detom k lepsiemu zdraviu.

Prajem Vam mnoho lasky a zdravia.

MUDr.Osadsky (md)
Tehotenská Kalkulačka


face.png
5/2/12, 19:33:14
Test foto
face.png
25/1/12, 19:50:39
Ahojte dievcata
face.png
16/12/11, 20:24:27
Milé budúce mamky. Vytvorila som pre nás pre všetky, ktoré nielen čakám e ale aj už detičky máme peknú stránku, kde sa venujem hlavne problematike spinkaniu našich najmenších, no je tam aj mnoho rád o dojčení. Nakuknite ak máte chuť na ulitka.sk-myslím že nebudete ľutovať-možno vám to nič nedá, no možno aj mnoho. ďakujem
face.png
8/11/11, 11:08:07
Maminka
face.png
8/11/11, 11:06:56
Tehotenstvo@gmail.com
face.png
25/10/11, 14:25:21
Kaca pre All
Ako sa regristuje
face.png
7/10/11, 22:07:21
Dakujem
face.png
7/10/11, 21:58:59
Momentalne sa neda registrovat. Skuste cez vikend.
face.png
7/10/11, 21:07:34
A to neviem ako sa mám zaregistrovat do Držime palce.Diky za radu
face.png
7/10/11, 21:05:37
Registracie planujeme spustit coskoro, mozno uz cez vikend


  Májovky 2022
  Júnovky 2022
  Júlovky 2022
  Augustovky 2022
  Septembrovky 2022
  Októbrovky 2022
  Novembrovky 2022
  Decembrovky 2022
  Januárovky 2023
  Februárovky 2023

Obľúbené
  Čínsky kalendár
  Fetálna váha a dľžka
  Výpočet BMI
  Všetky Diskusie
  Košice
  1. Týždeň
  6. Týždeň
  27. Týždeň
  Nemecko
  14. Týždeň
  Snažilky
  Ako otehotnieť
  Papierovačky
  5. Týždeň
  7. Týždeň
  13. Týždeň
  Februárovky 2012
  8. Týždeň
  Augustovky 2014
  Priemerná fetálna dĺžka
  Marcovky 2012
  10. Týždeň
  9. Týždeň
  33. Týždeň
TOPlist